VESTI

Međunarodno takmičenje u Lukovcu

Ugostiteljsko – turistička škola iz Novog Pazara učestvovala je na Međunarodnom takmičenju u Lukovcu. Ekipe Ugostiteljsko – turističke škole bile su u Lukovcu u periodu od 3.5. do 4.5.2018.god. Ekipu naše škole činilo je 6 učenika, 3 mentora i pedagog  škole.

Takmičili su se u sledećim disciplinama:

Ugostiteljski tehničar „Svečani prijem“ učenice, Sanja Jovanović i Marijana Milošević, sa mentorom Esadom Lotincem osvojile su drugo mesto.

Kulinarski tehničar u disciplini „Rolovana piletina u sosu od spanaća i suvog grožđa“, učenice Amina Ganić i Berina Lakota , sa mentorom, Naserom Đakovcem osvojile su treće mesto.

Turistički tehničar, u disciplini „Prezentacija verskih spomenika “, učenice Anisa Hodović i Irma Kurbašević, sa mentorom, Irsenom Ćorović imale su zapaženu prezentaciju turističkih potencijala našeg grada.

Blog 347